#czystamicha

Zdobywca Super WIktorii za catering dietetyczny roku 2022 w polsce!

Najsmaczniejsza dieta pudełkowa w Twoim mieście

#czystamicha

Szef kuchni

Menu układa szef kuchni - K. Staśkiewicz.

Różnorodność

Znajdziesz u nas 12 rodzajów diet.

Gwarancja zadowolenia

Zdrowe oraz urozmaicone posiłki.

Wysoka jakość

Jest jednym z atutów naszej diety.

o cateringu

Jeśli masz dość monotonii, zmieniania diet w poszukiwaniu tej właściwej, zależy Ci na zdrowej, zbilansowanej diecie z dokładnie wyliczoną ilości kalorii i chciałbyś przeżyć kulinarną podróż dookoła świata bez wychodzenia z domu, a lubisz dobrze zjeść, ale boisz się, żeby nie przytyć, to dobrze trafiłeś. Nasze autorskie menu układa szef kuchni Krzysztof Staśkiewicz we współpracy z dietetykiem oraz farmaceutką – specjalistką od naszych koktajli.

Opinie

fot_opinie4_FranekGeorgiew
Franciszek Bazyli Georgiew

CEO agencji Tigers

Korzystałem z kilku cateringów i dopiero z Czystą Michą rzeczywiście tracę wagę i co więcej – nie chodzę głodny! Najlepszy catering, z jakiego korzystałem i jedyny, który jestem w stanie jeść również w weekendy.

Adam-Laguna-czysta-micha-1536x1024.jpeg-ptaaug5f81an9mvsmt3paqn4eaeu4aftj98wsoqom8
Adam Łaguna

Zawodnik MMA

Ważnym elementem tego sportu jest zdrowe odżywianie. Ja oddałem się w ręce cateringu Czysta Micha, który dba o to bym jadł codziennie zdrowo i miał siłę, by na każdym treningu dawać z siebie 100%.

Maestro-Chives-Marcin-Roszkowski-e1647428119216-1024x499.jpg-768x374
Maestro Chives

Artysta muzyczny, Filharmonia Podlaska

Catering Czysta Micha, to moim skromnym zdaniem najlepszy wybór dla wszystkich zapracowanych, którzy tak jak ja cenią sobie jakość, a także smak i różnorodność posiłków.

s11
Odtwórz wideo

Nasza marka

Jesteśmy pierwszym cateringiem, który powstaje przy współdziałaniu aż 3 specjalistów! Nasze posiłki są komponowane przez: dyplomowaną i aktywnie działającą dietetyk, farmaceutkę i specjalistkę od naszych koktajli.

Recenzje klientów

Karol Jędrzejewski
Karol Jędrzejewski
2022-10-18
Po jakimś czasie mogę stwierdzić ze jest to najlepszy catering , który do tej pory jadłem . Bardzo smaczne i oryginalne dania
Karolina Anna Ciukaj
Karolina Anna Ciukaj
2022-09-17
Polecam! Posiłki pełnowartościowe, smaczne, dobrze przyprawione. Desery i koktajle przepyszne. Czysta Micha spełniła moje wymagania na 101%
Karol Ciukaj
Karol Ciukaj
2022-09-17
Najlepszy katering z wszystkich które jadłem Polecam
Paulina Kołodziejczyk
Paulina Kołodziejczyk
2022-08-20
Wypróbowałam kilka cateringów w Białymstoku i Czysta Micha to zdecydowanie mój numer 1. Pyszne posiłki, świeże, dostawa wzorowa! Trzymajcie tak dalej!