[language-switcher]

Dieta na płaski brzuch

Home → Dieta na płaski brzuch

plaski

Dieta Płaski Brzuch

Dieta „Płaski brzuch” składa się z 4 posiłków, spalacza tłuszczu oraz koktajlu, który zastępuje piąty posiłek- kolację. Koktajl oraz spalacz opracowane zostały przez naszą Farmaceutkę, która zadbała, aby wszystkie użyte składniki wpływały na poprawę wyglądu sylwetki. Dieta ta pobudzi i usprawni metabolizm. Odżywi i uspokoi jelita, doda energii oraz sprawi, że poczujesz się lekko.

* Aby uzyskać dostęp do aplikacji, pierwsze zamówienie należy złożyć onlineDieta na płaski brzuch – Białystok

Okazuje się, że możesz wprowadzić do swojej diety produkty, które wspomogą Twoje dążenie do posiadania płaskiego brzucha. Są to między innymi takie rzeczy jak: razowe i ciemne pieczywo, wysokobiałkowe produkty – mowa o chudym mięsie, rybach, chudym nabiale, są to także rośliny strączkowe – fasola, soja czy ciecierzyca. Co więcej, powinieneś również spożywać produkty, które są bogate w tłuszcze nienasycone, takie jak oliwki czy orzechy. To zaledwie ułamek tego, co możesz jeść, jeśli chcesz cieszyć się płaskim brzuchem. Jeśli dorzucisz do tego ćwiczenia, będzie nie tylko płaski, ale i umięśniony. Zamiast głowić się nad ułożeniem codziennego jadłospisu, skorzystaj z naszej pomocy. Gwarantujemy dietę pudełkową, która każdego dnia dostarczy Tobie odpowiednią ilość kalorii. Posiłki są zbilansowane, różnorodne i przede wszystkim bardzo smaczne. Z nami nie ma mowy o monotonii w kuchni. Jeśli cierpisz na insulinooporność – nie jest to dla nas problem. Stworzymy dla Ciebie dietę, którą będziesz mógł stosować bez żadnych przeszkód.

Odpowiednie odżywianie to klucz do zadbanej sylwetki

Nie bez powodu mówi się, że człowiek jest tym, co je. Godziny spędzone na siłowni, na bieganiu, czy innym wysiłku, nie przyniosą oczekiwanych i spektakularnych rezultatów, jeśli nie zadbasz o swoją dietę. Badania dowodzą, że wcale nie wystarczy sam ruch. Mianowicie, odpowiednio zbilansowana dieta stanowi aż 70% drogi do wymarzonej sylwetki. Więc pozostałe 30% to aktywność fizyczna. Jeśli chcesz cieszyć się odpowiednio ułożoną dietą na płaski brzuch, a do tego jesteś mieszkańcem Białegostoku, zapraszamy do skorzystania z naszego cateringu pudełkowego. W skład diety wchodzą aż 4 posiłki plus spalacz tłuszczu oraz koktajl. Wszystko to powstało z myślą o Twoim zdrowiu i Twojej formie. Nie trać czasu na zakupy spożywcze i gotowanie. My chętnie dostarczymy gotowe posiłki pod Twoje drzwi. Gwarantujemy, że będzie smacznie i zdrowo! Czysta Micha czeka na Ciebie z otwartymi ramionami!

Czysta Micha łączy się z Premium Box!

Dla wszystkich osób, które przeniosą swoje diety oferujemy jeden dzień gratis!