[language-switcher]

Dieta sportowa

Home → Dieta sportowa

sport

Dieta Sportowa

Kupując naszą dietę macie pewność zachowania odpowiednich proporcji makroskładników dla osób aktywnych. W diecie mamy 30% białka, 25% tłuszczy i 45% węglowodanów. Idealne połączenie stosunkowo wysokiego poziomu białka z wyrafinowanym smakiem.

* Aby uzyskać dostęp do aplikacji, pierwsze zamówienie należy złożyć online

Prawidłowe odżywianie jest ważnym elementem naszego życia. W przypadku osób aktywnych fizycznie ma ono jeszcze większe znaczenie, gdyż musi spełnić określone zadanie, jakim jest efektywne dostarczenie składników odżywczych do organizmu. Zbilansowane posiłki będą się znacząco różniły od siebie. W przypadku osób trenujących typowo wytrzymałościowe dyscypliny, jak bieganie głównymi elementami będą produkty zapewniające uzupełnienie energii, a dla osób pasjonujących się sportami siłowymi ważne będzie zaopatrzenie organizmu w odpowiednie ilości białka. Pomimo różnic wynikających z różnych dyscyplin sportowych można wyróżnić cechy wspólne takiej diety, jakimi są: zwiększone zapotrzebowanie energetyczne, optymalne uzupełnianie płynów, składniki bogate w antyoksydanty i dostarczanie nienasyconych kwasów tłuszczowych. Odpowiednie dobranie kaloryczności w danej diecie jest bardzo ważne.

Dla osób ćwiczących rekreacyjnie, czyli ok. 3 razy w tygodniu tradycyjne posiłki są w stanie pokryć wydatek energetyczny. Inaczej to wygląda w przypadku osób, które codziennie poświęcają kilka godzin na treningi. Wtedy zużycie energii jest na bardzo wysokim poziomie i żeby ją uzupełnić, trzeba dostarczyć organizmowi odpowiednią dawkę kalorii. Dieta sportowa, jaką serwuje Czysta Micha mająca swoją siedzibę w mieście Białystok, opiera się na naturalnych składnikach, które są optymalnie dobierane pod względem kaloryczności i zawartości substancji odżywczych. Wszystkie posiłki przygotowywane są przez znakomitego szefa kuchni, który dokłada wszelkich starań i dba o najmniejsze szczegóły, aby dania były smaczne i jednocześnie niebanalne. Obsługujemy 1700 miejscowości na terenie całej Polski, więc każda osoba, której zależy na zdrowej sylwetce, zbudowaniu masy mięśniowej czy poprawieniu kondycji fizycznej znajdzie u nas coś dla siebie. Zaufało nam już wielu ludzi, o czym świadczą pozytywne opinie w internecie. Ty również możesz do nich dołączyć bez względu na wiek i cieszyć się dobrym smakiem zdrowej diety.

Czysta Micha łączy się z Premium Box!

Dla wszystkich osób, które przeniosą swoje diety oferujemy jeden dzień gratis!