[language-switcher]

Dieta do pracy

Home → Dieta do pracy

dopracy

Zestawy do pracy

Zestaw do pracy składa się z 3 posiłków. Śniadania, obiadu oraz deseru. Idealnie skomponowany i pyszny zestaw o wyliczonych kaloriach i makroskładnikach zapewni Ci zdrowe i zbilansowane wyżywienie z odrobiną przyjemności w czasie, w którym najczęściej sięgasz po niezdrowe przekąski, tłuste obiady czy nawet fasfoody.

Zestawy podstawowy

Zestaw podstawowy składa się z trzech podstawowych posiłków dnia, czyli ze śniadania. obiadu i kolacji. Taką dietę można uzupełnić owocami czy koktajlem białkowym, wg własnych upodobań. Zestaw ten występuje w dwóch wersjach: WYTRAWNY, który nie zawiera żadnych posiłków na słodko oraz MIESZANY, w którym dania będą zarówno wytrawne jak i na słodko.

* Aby uzyskać dostęp do aplikacji, pierwsze zamówienie należy złożyć onlineDieta do pracy – Białystok

Szukasz diety pudełkowej na terenie Białegostoku? Czysta Micha (catering dietetyczny) jest Ci to w stanie zapewnić. W natłoku codziennych spraw i obowiązków zdarza się, że człowiek nie ma wystarczająco czasu, aby zadbać o to, co je. A przecież jesteś właśnie tym, co spożywasz, dlatego tak ważne jest, zwracanie uwagi na skład i jakość posiłków. Jeżeli więc chcesz skorzystać z gotowego rozwiązania, my chętnie pomożemy. Zapewniamy zróżnicowane i zbilansowane posiłki. Ogromnym plusem są dokładnie wyliczone makroskładniki. Do gotowania wybieramy produkty najwyższej jakości. Dbamy również o to, aby w diecie zgadzało się Twoje dzienne zapotrzebowanie na kalorie. Dobierzemy odpowiednią dietę do Twoich potrzeb. Co więcej, cierpisz na insulinooporność? Dla nas to nie problem. Jesteśmy w stanie przygotować odpowiednią dietę również dla Ciebie. Każdego dnia otrzymasz od nas zestaw posiłków do spożycia w ciągu doby. Nie będziesz musiał zawracać sobie głowy przygotowywaniem lunchboxa do pracy dzień wcześniej. Kiedy wrócisz zmęczony po ciężkim dniu w biurze, wystarczy, że otworzysz przygotowane przez nas pudełko i będziesz rozkoszował się smakiem obiadu. Bez konieczności uprzednich zakupów, a później godzin spędzonych w kuchni na gotowaniu. My zrobimy to za Ciebie. Tak więc wybierając dietę do pracy na terenie Białegostoku, wybierz nas.

W skład diety pudełkowej wchodzą 3 posiłki – zapraszamy mieszkańców Białegostoku

Mieszkasz w Białymstoku i poszukujesz diety pudełkowej, w skład której będą wchodziły 3 posiłki? U nas taką znajdziesz. Zapewniamy możliwość wyboru spośród dwóch opcji. Pierwsza z nich to zestaw do pracy, w skład którego wchodzi śniadanie, obiad i deser. Natomiast zestaw podstawowy różni się tym, że zamiast deseru ma przewidzianą kolację. Każdy z zestawów możesz wzbogacić o spożywanie owoców czy warzyw. Picie soków czy shake’ów również jest wskazane. Dobierz dietę dostosowaną do swoich indywidualnych potrzeb. My z ogromną chęcią Tobie w tym pomożemy. W końcu zdrowe jedzenie to klucz do bycia zdrowym i szczęśliwym.

Czysta Micha łączy się z Premium Box!

Dla wszystkich osób, które przeniosą swoje diety oferujemy jeden dzień gratis!