[language-switcher]

O nas

Home → O nas

Czysta Micha - catering dietetyczny roku
Czysta Radość

Czysta Micha to firma specjalizująca się w dostarczaniu odżywczych posiłków opartych na zasadach czystego, naturalnego jedzenia. Nasze dania nie tylko smakują wyśmienicie, ale również przynoszą liczne korzyści żywieniowe dla organizmu. Stawiamy na wyeliminowanie z diety żywności przetworzonej, zawierającej substancje konserwujące, polepszacze smaku oraz barwniki.

Nasze zasady opierają się na jedzeniu świadomym i zgodnym z naturą. Wszystkie nasze potrawy powstają od podstaw w naszej kuchni, bez użycia gotowych baz. Nie stosujemy wypełniaczy, ulepszaczy, glutaminianu sodu czy gotowych mieszanek przypraw. Nasze dania są przygotowywane z prawdziwych jaj i mięs z własnej wędzarni.

Nasz catering wyróżnia się wysoką jakością, która jest wynikiem pracy zespołu doświadczonych kucharzy oraz Szefa Kuchni. Nasze menu jest autorskie i bilansowane przez dietetyka, a przyprawy komponowane są z ziół i przypraw bez chemii.

Posiadamy autorskie diety, które powstały przy współudziale dietetyka i farmaceuty, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom pełną satysfakcję z naszych usług. Dostarczamy nasze dania praktycznie w całej Polsce, a dzięki naszej aplikacji możecie Państwo łatwo zmieniać dni i adresy dostaw.

Kochamy karmić tym co najlepsze! Nasze dania trafiają do sportowców, gwiazd oraz zwykłych ludzi, którzy cenią sobie zdrowe i smaczne jedzenie. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi spełnią Państwa oczekiwania i pozwolą cieszyć się smakiem zdrowej i odżywczej diety. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Jednym z atutów naszej diety są dokładnie wyliczone makroskładniki oraz wysoka jakość produktów. Bilans kaloryczny i zapotrzebowanie na makro musi zgadzać się z dziennym zapotrzebowaniem osób aktywnych lub pragnących racjonalnie się odżywiać.

Dania muszą być zdrowe ale i urozmaicone tak, aby “dieta” była przyjemnością, a nie monotonna i trudna w utrzymaniu.

Wartości odżywcze i delikatny smak pozwalają nam zachować odpowiednie metody przyrządzania posiłków, jak szybka rotacja żywności, zamawiana codziennie od lokalnych dostawców; najwyższe standardy pracy w kuchni za co odpowiada zespół kucharzy prowadzony przez szefa kuchni. Stawiamy na jakość – w naszych posiłkach nie znajdziesz sztucznych aromatów i glutaminianu sodu.

Szef kuchni

Nasze menu układa szef kuchni.

Różnorodność

Znajdziesz u nas 12 rodzajów diet.

Gwarancja zadowolenia

Zdrowe oraz urozmaicone posiłki.

Wysoka jakość

Jest jednym z atutów naszej diety.

Zdrowa i zadbana sylwetka to nie tylko ćwiczenia i zmniejszenie ilości jedzenia.

To wiele czynników, które po nałożeniu na siebie pokazują, jak trudną ścieżkę obrali sportowcy.
Podejmij z nami tę drogę, abyśmy mogli zmaksymalizować Twoje osiągi dzięki odpowiedniemu żywieniu. Z nami ta droga będzie przyjemna i smaczna 🙂

Czysta Micha łączy się z Premium Box!

Dla wszystkich osób, które przeniosą swoje diety oferujemy jeden dzień gratis!