O nas

Catering dietetyczny
dla wymagających

Czysta Micha to określenie, którego używamy w sporcie na posiłki, które są bez zbędnych ulepszaczy, cukru, niezdrowych tłuszczów i nadmiaru kalorii, a składają się z wysokoodżywczych, świeżych produktów. Ta koncepcja tworzy fundament naszej firmy.

Catering tworzony przez specjalistów

Jesteśmy pierwszym cateringiem, który powstaje przy współdziałaniu aż 4 specjalistów! Nasze posiłki są komponowane przez: dyplomowaną i aktywnie działającą dietetyk Magdalenę Mickiewicz-Kuleszę; farmaceutkę i specjalistkę od naszych koktajli Justynę Szczukiewicz; utytułowanego zawodnika klasy PRO i trenera Mariusza Tomczuka oraz szefa kuchni, znawcę kuchni świata i kompozytora smaku Marcina Sitko.

Jednym z atutów naszej diety są dokładnie wyliczone makroskładniki oraz wysoka jakość produktów. Bilans kaloryczny i zapotrzebowanie na makro musi zgadzać się z dziennym zapotrzebowaniem osób aktywnych.

Dania muszą być zdrowe ale i urozmaicone tak, aby “dieta” była przyjemnością, a nie monotonna i trudna w utrzymaniu.

Wartości odżywcze i delikatny smak pozwalają nam zachować odpowiednie metody przyrządzania posiłków, jak gotowanie sous-vide (w próżni), w niskich temperaturach czy beztłuszczowe, szybka rotacje żywności zamawiana codziennie od lokalnych dostawców, najwyższe standardy pracy w kuchni za co odpowiada zespół kucharzy prowadzony przez szefa kuchni Marcina Sitko. Stawiamy na jakość - w naszych posiłkach nie znajdziesz wieprzowiny, cukru, sztucznych aromatów i glutaminianu sodu; a mięso ważymy przed i po obróbce.

Mariusz Tomczuk - kulturysta, trener i dietetyk, główna twarz Czystej Michy

4 krotny Mistrz Polski w kulturystyce. Mistrz Świata. Jeden z nielicznych zawodowych kulturystów w Polsce o statusie PRO. Trener, dietetyk z wieloletnim doświadczeniem, któremu zaufało tysiące osób oraz wielu zawodników startujących na polskiej i zagranicznej scenie. Przemiany podopiecznych Mariusza są dostępne na jego social mediach.

Wybierając nasz catering dietetyczny poznasz:

Gotowanie sous-vide, czyli „w próżni”, gdzie nie używamy tłuszczu, a mięso pozostaje delikatne i bogate we wszystkie składniki odżywcze.

Wysoką jakość białka, które jest głównym budulcem mięśni.

Dania przyrządzone w niskich temperaturach, aby zachować pełny smak oraz soczystość potraw.

Gwarancję najwyższej jakości składników, pozyskiwanych od lokalnych dostawców bez chemii i ulepszaczy.

9 rodzajów diet o różnej kaloryce, dzięki czemu możesz dopasować ją do Twojego celu zdrowotnego i sposobu życia.

Radość z bycia na diecie.

Magdalena Mickiewicz-Kulesza - psychodietetyk

Przez wiele lat szukała sposobu, by nie rezygnować z przyjemności jedzenia tego co lubi, a jednocześnie dbać o swoją zdrową sylwetkę. Znalazła go i postanowiła uczyć tego innych. W swojej pracy kieruje się zasadą zdrowego i holistycznego podejścia do odchudzania, dzięki czemu pomaga uzyskać i na zawsze utrzymać wypracowane efekty. Swoją wiedzę i kwalifikacje uzyskała na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie (studia z zakresu Poradnictwa Żywieniowego i Dietetycznego) oraz na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku (Psychodietetyka). Stale się szkoli, aby mieć pewność rzetelnej i aktualnej wiedzy specjalistycznej.

Justyna Szczukiewicz - farmaceutka

Specjalistka od cudownych koktajli, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku Farmacja. Ekspert probiotykoterapii. Miłośniczka naturalnych metod leczenia z wykorzystaniem surowców roślinnych. Na co dzień pomaga swoim podopiecznym zmagać się z chorobami o podłożu autoimmunologicznym, poprzez odpowiednią zmianę nawyków żywieniowych, spersonalizowaną suplementację i probiotykoterapię. Pasjonatka ciągłego rozwoju osobistego. Świadoma mama, wiedząca, jak odpowiednia dieta wpływa na przyszłe zdrowie dziecka.

Zdrowa i zadbana sylwetka to nie tylko ćwiczenia i zmniejszenie ilości jedzenia.

To wiele czynników, które po nałożeniu na siebie pokazują, jak trudną ścieżkę obrali sportowcy.

Podejmij z nami tę drogę, abyśmy mogli zmaksymalizować Twoje osiągi dzięki odpowiedniemu żywieniu. Z nami ta droga będzie przyjemna i smaczna :)

Catering dietetyczny tworzony przez specjalistów