Opinie

Znane osoby, które korzystają z naszego cateringu

Jako pasjonaci jesteśmy zaciekawieni różnymi dyscyplinami sportowymi oraz celami treningowymi. Zależy nam na długofalowej współpracy i zwiększaniu możliwości i potencjału treningowego.
Dziękujemy za zaufanie!

Edyta Herbuś

Tancerka, aktorka, prezenterka telewizyjna i osobowość telewizyjna.

Moją filozofią jest bycie w zgodzie z naturą. We wszystkich aspektach życia. Nie było mi łatwo znaleźć odpowiedni catering dietetyczny.

Wybieram zdrowe i aktywne życie. Świadomie dbam o kondycję swojego ciała, wybierając w codziennej diecie naturalne, zdrowe i nieprzetworzone produkty.

„Czysta micha” okazała się strzałem w dziesiątkę. Przygotowywane dania są nie tylko zdrowe, smaczne i ekologiczne, ale też zaskakują fantazyjnym zestawieniem składników.

Cenię również fakt, że moja dieta nie zawiera przetworzonych produktów, gotowych dań, niepotrzebnego cukru ani innych artykułów spożywczych, które mają w swoim składzie sztuczne dodatki. Polecam wszystkim, którzy chcą jeść zdrowo i w zgodzie z naturą.

Michał Big Majk Mikulewicz

Kulturysta, trener

Bardzo często jemy, ale się nie odżywiamy. Ja wybieram Czystą Michę, ponieważ można indywidualnie dopasować makroskładniki. Nie jestem zwolennikiem ryżu z kurczakiem, lubię zjeść smacznie i kolorowo. Posiłki w cateringu Czysta Micha są proste, ale też smaczne, różnorodne, zrobione z bardzo dobrych jakościowo produktów.

Mam pewność, że to jest high-quality, wiecie, najwyższa jakość z najwyższej półki. Pamiętajcie, jesteście tym, co jecie!

A jeżeli już jecie, to wybierajcie to co najlepsze.

Kamil Szeremeta

Pięściarz

W sportach walki są limity wagowe, mój to kategoria średnia 72,5 – w tej walczę całą karierę. Mój dietetyk bardzo dokładnie wylicza zapotrzebowanie dzienne w zależności od okresu i rodzaju treningów, a Czysta Micha gotuje pod te wyliczenia.

Nigdy się nie zawiodłem, pracujemy już od pół roku, z czystym sumieniem polecam catering Czysta Micha dla sportowców!

Franciszek Bazyli Georgiew

CEO agencji Tigers

Korzystałem z kilku cateringów i dopiero z Czystą Michą rzeczywiście tracę wagę i co więcej – nie chodzę głodny! Najlepszy catering, z jakiego korzystałem i jedyny, który jestem w stanie jeść również w weekendy.