Opinie

Znane osoby, które korzystają z naszego cateringu

Jako pasjonaci jesteśmy zaciekawieni różnymi dyscyplinami sportowymi oraz celami treningowymi. Zależy nam na długofalowej współpracy i zwiększaniu możliwości i potencjału treningowego.
Dziękujemy za zaufanie!

Michał Big Majk Mikulewicz

Kulturysta, trener

Bardzo często jemy, ale się nie odżywiamy. Ja wybieram Czystą Michę, ponieważ można indywidualnie dopasować makroskładniki. Nie jestem zwolennikiem ryżu z kurczakiem, lubię zjeść smacznie i kolorowo. Posiłki w cateringu Czysta Micha są proste, ale też smaczne, różnorodne, zrobione z bardzo dobrych jakościowo produktów.

Mam pewność, że to jest high-quality, wiecie, najwyższa jakość z najwyższej półki. Pamiętajcie, jesteście tym, co jecie!

A jeżeli już jecie, to wybierajcie to co najlepsze.

Pięściarz Kamil Szeremeta poleca Catering Dietetyczny Czysta Micha

Kamil Szeremeta

Pięściarz

W sportach walki są limity wagowe, mój to kategoria średnia 72,5 – w tej walczę całą karierę. Mój dietetyk bardzo dokładnie wylicza zapotrzebowanie dzienne w zależności od okresu i rodzaju treningów, a Czysta Micha gotuje pod te wyliczenia.

Nigdy się nie zawiodłem, pracujemy już od pół roku, z czystym sumieniem polecam catering Czysta Micha dla sportowców!

Catering Dietetyczny Czysta Miicha poleca Franciszek Bazyli Georgiew

Franciszek Bazyli Georgiew

CEO agencji Tigers

Korzystałem z kilku cateringów i dopiero z Czystą Michą rzeczywiście tracę wagę i co więcej – nie chodzę głodny! Najlepszy catering, z jakiego korzystałem i jedyny, który jestem w stanie jeść również w weekendy.